icon

The Seven Deadly Sins: Grand Cross (JP)

1.2.6 için
Android

4.4

83

The Seven Deadly Sins'e dayanan muhteşem bir RPG

379k

Bu uygulamayı oyla

+12

The Seven Deadly Sins: Grand Cross, 2012'de Nakaba Suzuki'nin yarattığı başarılı mangaya dayanan bir RPG'dir. TCG'lerin oyunlarını birleştiren muhteşem bir RPG.

The Seven Deadly Sins: Grand Cross ile, Meliodas, Elizabeth Liones, Hawk ve diğer anime karakterlerinin orijinal hikayesini yaşayacaksınız. Kendinizi, anime'yi kıskanacak hiçbir şeyi olmayan (bu arada, birçoğunun Netflix sayesinde keşfedildiği) grafikleri olan heyecan verici hikayeye tamamen dalmış bulacaksınız.

Dövüşler, oyunla ilgili en önemli şeyler arasındadır ve oynanış türünde benzersizdir. Her bir sırada, her bir kişinin becerisine bağlı olarak çeşitli işlemler yapabilirsiniz - oyunda kartlarda olduğu gibi özel güçler. Sistemin ilginç yanı, bu kartları daha güçlü darbeler yapmak için birleştirebilir ve sonunda her bir kahramanın özel güçlerini açığa çıkarmak için enerji toplayabilirsiniz.

Bu oyun sadece fantastik teknik tarafı için değil, aynı zamanda birçok oyun imkanı için de öne çıkıyor. Şehirde, orijinal çalışmanın tarihini takip eden farklı görevler yapacaksınız ve her biri farklı şekilde yapılıyor: Bazıları savaşlar yoluyla çözülürken, bazılarında nesneler eşleştirmeniz veya barınızda yemek pişirmeniz gerekiyor.

The Seven Deadly Sins: Grand Cross her yönüyle sansasyonel bir video oyunudur. Nakaba Suzuki'nin yarattığı dünyada sizi içine alan orijinal oyunlara ve sonsuz animasyon dizilerine sahip bir rol oyunu ve kart oyunu.
X